Turanabol Oral 10 mg 100 tabletek

Turanabol Oral 10 mg 100 tabletek

Wykorzystywany był w medycynie przy różnych dolegliwościach, takich jak desygnacja masy mięśniowej, ale też przy zwiększaniu wytrzymałości kości. W 1990 roku okazało się, że Turanabol był jednym z kluczowych sterydów anabolicznych stosowanym przez NRD w ich niesławnym programie, sponsorowanego przez państwo dopingu. Celem programu było zmuszanie wszystkich sportowców olimpijskich, aby zażywali sterydy w celu osiągania wysokich wyników w sporcie.

  • TURINABOL Medical to popularny doustny steryd anaboliczny, który cieszy się dużą popularnością wśród kulturystów i sportowców.
  • Oczywiście znajdą się osoby, które zdecydują się przetestować efekty anaboliczne jakie można uzyskać na tym środku.
  • Pomiędzy dawkowaniem musi być zachowany odpowiedni odstęp czasu, wynoszący minimum kilka godzin, tak aby nie przyjmować całej dziennej dawki jednorazowo.Inaczej wygląda to w przypadku kobiet.
  • Ze względu na zdolność do zmniejszania SHBG, może to również sprawić, że inne sterydy, które bierzesz, takie jak Deca Durabolin będą znacznie bardziej wartościowe podczas stosowania poza sezonem.
  • Cykl łykania produktu nie powinien być dłuższy, niż 8 tygodni, zaleca się stosowanie go w ciągu 6-7 tygodni.
  • Ponadto, chociaż niekoniecznie nazwalibyśmy go najbardziej nieprzyjaznym doustnym sterydem w tej kategorii, jest on daleki od najbardziej przyjaznego.

Turanabol jest przeznaczony do przyspieszenia procesu rozrostu masy mięśniowej i poprawy wyników sportowych. Jego najważniejszą cechą jest fakt, że posiada niski poziom androgenny. Środek został pierwotnie opracowany aby wspomagać organizm i leczyć skutki wyniszczenia przez takie choroby jak AIDS. Jednak szybko zdano sobie sprawę, że stosowanie Turanabolu może wspomagać sportowców w osiąganiu lepszych wyników.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, zaleca się przerwanie stosowania TURINABOL Medical i skonsultowanie się z lekarzem. Bez wątpienia efekty doustnego Turinabolu będą najcenniejsze dla sportowca, a przez sportowca mamy na myśli sportowca. Nie mówimy o kulturyście lub szczurze gimnastycznym, który żyje jak jeden, ale raczej o kimś, kto rywalizuje w sporcie wyczynowym umiejętności fizycznych. Stosowanie doustnego Turinabolu znacznie zwiększy wytrzymałość mięśni, nie zmęczą się tak szybko, a ich ogólne tempo regeneracji powinno zostać znacznie poprawione. W miarę jak sezon słabnie, powinni również odkryć, że mają mniej pobicia i są bliżej fizycznego szczytu, którym cieszyli się na początku sezonu. Sportowiec powinien również zauważyć, że jego siła jest zauważalnie lepsza.

Sterydy chemicznie przypominają testosteron – w zależności od rodzaju. Sterydy anaboliczne, wykorzystywane w głównej mierze przez zawodowych kulturystów są najbardziej znane. Wspomagają wzrost masy mięśniowej, lecz konsumowane kup sterydy w niezalecanych ilościach są w stanie zaburzyć gospodarkę hormonalną organizmu. Sterydy odpowiadają za wzmożoną szybkość rozwoju tkanek ludzkiego organizmu. Sterydy najczęściej są oferowane w postaci zastrzyków lub tabletek.

Turinabol (Chlorodehydromethyltestosterone) (Cygnus) (100 Tablets x 10 mg)

Dzięki możliwości aktywowania centralnego systemu nerwowego, wiążąc molekularnie substancje w mózgu daje dodatkowy przypływ energii i siły oraz motywacji do treningu. Ponieważ sam środek działa z ograniczoną mocą podczas jego stosowania nie pojawia się ryzyko ginekomastii, tłustej cery, nadciśnienia i innych tego typu objawów charakterystycznych dla sterydów anabolicznych. Preparat jest bezpieczny przy odpowiednim dawkowaniu, nie wykazuje też silnej hepatoksyczności, ale może mieć szkodliwy wpływ na wątrobę, dlatego wymaga stosowania środków ochronnych.

Turanax (Biotech Bejing) (100 Tabletkach x 10 mg)

To zachęca nas do stosowania  turinabolu kiedy zależy nam na definicji, nadaniu twardości mięśni jak i wzroście siły. Ze wzgledu na te właściwości Chlordehydromethyltestosteron w działaniu porównywany jest pomiędzy dianabolem a winstrolem. Niska androgenność  sprawiła, że steryd ten jest często stosowany przez kobiety. Turanabol znany także jako chlorodihydometylo-testosteron jest pochodną testosteronu, która powstaje w wyniku połączenia Dianabolu i Clostebolu.

Używany jest w szczególności przez kulturystów, osoby podnoszące ciężary, ponieważ pozwala na uzyskanie maksymalnych przyrostów masy mięśniowej, a także siły i wytrzymałości. Prawdopodobnie jest to trochę bardziej wartościowe w fazie cięcia niż w prawdziwym cyklu poza sezonem. Steryd zapewni solidną ochronę przed utratą tkanki beztłuszczowej, a wielu użytkowników często zgłasza wzrost twardości.

Leave a Reply